Блог

Як швидко навчитись підтягуватись?

Підтягування – одне з найефективніших вправ, для твоєї спини. Навчившись підтягуватись, ти відкриваєш для себе нові можливості у тренінгу спини. Підтягуватись варто не лише хлопцям, а й дівчатам, які зазвичай дуже мало уваги приділяють тренування м’язів спини, проте підтягнута й рівна спинка ще нікому не заважала.

Як навчитись підтягуватись?

Все дуже просто. Якщо ти хочеш навчитись підтягуватись, то йди і підтягуйся. Варто починати з хвату долонями до себе. Тому що даний хват полегшує виконання вправи, що особливо важливо для початківців.

Отже, які є методи, щоб навчитись підтягуватись?

1-й метод. Підійди до турніка заввишки в твій зріст. Якщо ти не можеш підтягнутись, то просто візьмись руками за перекладину, підстрибни (підборіддя вище перекладини) і повільно опускайся вниз. Повторювати доти, доки є сили. Після цього відпочинь і зроби ще декілька підходів. З часом ти зможеш підтягуватись 3-5 разів, а той більше.

2-й метод. Після першого методу, оскільки ти вже можеш підтягнутись 3-5 разів. Цей метод ти використовуватимеш постійно. З кожним тренуванням підтягуйся якомога більше разів. Наприклад, якщо на одному тренуванні ти підтягнувся 5 разів, то на наступному старайся 6 або більше, а на наступній ще більше.

3-й метод. Після того як ти вже можеш підтягнутись 8-10 разів, логічно перейти на прямий хват. Після цього проводити тренування в аналогічному режимі. Потім, коли ти вже можеш підтягнутися 8-10 разів прямим хватом, переходь на широкий хват або давай додаткове навантаження. В будь-якому випадку головне поступово збільшувати навантаження і у тебе все вийде:)

EgoGym

Залишити відповідь