Про нас

Для тих, хто дійсно хоче в будь-якому віці залишатися молодим, здоровим і красивим!

 

Не шукайте причини для того, щоб виправдати свою бездіяльність. Здоров’я не можна купити, його можна зберегти та примножити власними зусиллями. Саме заняття фізичною культурою є найефективнішим засобом профілактики захворювань, забезпечення довголіття та організації змістовного дозвілля. Не витрачайте час даремно, не відкладайте заняття спортом на завтра.

Якщо Вам важко почати самому, то зверніться до фахівців. Вам допоможуть досвідчені інструктори нашого тренажерного залу і ви зможете отримати методичну допомогу, а також консультації щодо організації саме ваших фізкультурно-оздоровчих занять.

Наш тренажерний зал, оснащений сучасним професійним обладнанням фірми InterAtletika, кардіотренажерами фірми NordicTrack Ці тренажери добре відомі усім любителям спорту завдяки своїй надійності, ергономічністі, комфортності і безпечності занять для людей з різним рівнем фізичної підготовки.

У тренажерному залі EGO Gym, який розташований в Тернополі діє система місячних абонементів. Ваші заняття не згорають, якщо з будь-якої причини ви не змогли прийти. І в разі індивідуальних тренувань, і при заняттях у міні-групах, ви вибираєте будь-який зручний для вас час.

Ви можете обрати для себе:
– самостійне тренування
– наші професійні інструктори допоможуть Вам у цьому, ознайомлять із залом, покажуть як працювати на тому чи іншому тренажері.
– індивідуальне тренування з інструктором

Систематичні тренування дозволять Вам:
-покращати здоровя
-нормалізувати масу тіла
-посилити спалювання калорій
-укріпити мязи
-бути у відмінній фізичній формі
-покращати рухову активність
-здобути правильну осанку

Також, для любителів боксу, в залі є міні боксерський зал.

Тренажерний зал EGO Gym – це сучасний, зручний, престижний фітнес-клуб, в якому Ви залишитеся назавжди, тому що тут втілюються всі приховані мрії про ВАШ тренажерний зал! Наші клієнти – це люди, для яких спорт – це стиль життя, які піклуються про своє здоров’я і йдуть в ногу з часом, раціонально і правильно витрачають свої кошти. Вони незалежні і впевнені в завтрашньому дні. Ми раді будемо бачити всіх, хто поділяє ідею про те, що фітнес для багатьох з нас – спосіб життя, а гарне самопочуття – це норма, яка забезпечує успіх і впевненість у собі і завтрашньому дні!