Блог

Не чекай! Почни зараз!

1Хочеш надати своєму тілу прекрасної форми, але чекаєш слушного моменту або якогось особливого «знаку»? Що ж… Ось цей «знак». Почни робити кроки до своєї мети вже зараз. У цьому тобі допоможе тернопільський фітнес-центр Ego Gym.

Що є важливим у виборі тренажерного залу? Ось які є головні критерії у цій нелегкій справі:
– місце розташування (близько до дому або до роботи);
– зручний для відвідувачів час роботи;
– великий простір;
– широкий вибір тренажерів;
– чисті роздягальня і душова;
– досвідчений тренер;
– прийнятні ціни.

Досить немалий перелік переваг і, головне, що Ego Gym задовольнить їх у повній мірі. Він розташований у центрі міста на вулиці Гоголя, поряд з декількома зупинками громадського транспорту та університетом.

Ego Gym працює сім днів на тиждень, 365 днів на рік, тому, в зручний для тебе час, ти можеш прийти і зайнятись своїм здоров’ям.

У Ego Gym все влаштовано для твоєї зручності. Площа понад 300 кв. м включає в себе чоловічу та жіночу роздягальні з душовими кабінками. Також у окремій кімнаті ти можеш відпрацювати свої удари за допомогою боксерської груші. У залі є бігові доріжки, еліпсоїди та велотренажери. Усі тренажери сертифіковані і відповідають технічним нормам.
Хоча тренажери – це одне, а от грамотно складену програму забезпечать тобі наші досвідчені тренери. Вони обов’язково прослідкують, аби у тебе була правильна техніка виконання, що забезпечить тобі приголомшливий результат, а найголовніше – вбереже від травм.
На відміну від поширених зараз «VIP»-клубів, на які потрібно тратити безліч коштів, Ego Gym є доступним навіть для школяра. Прийди до нас і переконайся, що тут усі налаштовані на результат.

Крім того, Ego Gym з усіх сил поширює тенденцію здорового способу життя. У суботу 3 травня було проведено змагання з армреслінгу для любителів. Приймати участь міг кожен охочий. Змагання проводилось під наглядом професійних армреслерів, які слідкували, щоб все було чесно і безпечно. Близько 50-ти хлопців спробували свої сили та можливості за арм-столом. Приємно усвідомлювати, що уся присутня молодь з користю проводила свій час, займаючись спортом, а не пила алкоголь у якомусь клубі.

Проте ці змагання – лише початок. Ego Gym далі продовжує залучати молодь до спорту. Відтепер кожної п’ятниці та суботи о 18:00 наш спортзал проводить тренування з армреслінгу для усіх бажаючих.

Не сиди вдома, а почни рухатись вперед до своєї мети – красивого та здорового тіла! Адже навіть професійна техніка та круті тренери не допоможуть тобі змінитися, якщо ти не встанеш з комфортного дивану і не прийдеш в Ego Gym, щоб наполегливо працювати над собою. Твоя праця, Твій результат, Твоя перемога!

http://www.0352.ua/news/532974

2

3

4

EgoGym

Залишити відповідь