Блог

Найкращі фрукти для спортсменів

ГРЕЙПФРУТ

В ньому дуже багато корисних речовин для нашого організму. Його відносять до дієтичних продуктів харчування.

100 г грейпфрута задовольняють добову норму вітаміну С на 59%, в магнії – на 3%, в кальції – на 2%.

Грейпфрут містить антиоксиданти, які знижують кількість холестерину в крові. Один грейпфрут в день допоможе людям, які страждають на захворювання ССС нормалізувати рівень холестерину.

Грейпфрут зменшує потребу в інуліні для людей, які страждають діабетом, тому що цей фрукт знижує рівень цукру в крові.

Грейпфрут допомагає в боротьбі із захворюваннями ясен, зменшуючи їх кровоточивість.

Грейпфрут необхідний при схудненні. Він стимулює обмін речовин, допомагаючи позбутися непотрібних кілограм.

АНАНАС

Ананас містить велику кількість вітаміну С. Він обов’язково повинен бути у вашому раціоні.

Антиоксиданти, які містяться в ньому сприяють продовженню молодості і є хорошою профілактикою від хвороб. Забруднене середовище, куріння та алергени погіршують стан нашого організму і сприяє його старінню, проте ці наслідки можна звести до мінімуму, а той взагалі зупинити їх за допомогою вітаміну С.

Якщо ви час від часу страждаєте від депресій, вітамін С також може вам в цьому допомогти, тому що йому належить головна роль у формуванні припіднятого настрою.

Також вітамін С сприяє зміцненню сполучної тканини і робить стінки судин еластичними й гладкими, включаючи як і дрібні капіляри, так і крупні судини. Завдяки високому вмісту марганцю, він сприяє зміцненню кісток.

БАНАНИ

Банан є невід’ємним продуктом спортивного харчування. Він допомагає збільшити м’язову масу, швидко поповнити енергетичний потенціал. В мякоті банаів міститься клітковина, крохмаль, вуглеводи у вигляді сахарози, білки, ферменти. Цей фрукт багатий вітамінами С, РР, В1, В6, а також провітамін А, магній, кальцій, натрій, залізо, фосфор і дуже багато калію. За вмістом вітаміну С банан не поступається місцем багатьом цитрусовим. Банани корисні при захворюванні нирок та печінки.

Після тренування корисно зїсти трохи фруктів. Так ви поповните рівень глікогену в мязах і печінці. Памятайте, що порція більшості фруктів забезпечить близько 20-30 грамів вуглеводів. Для тих, хто хоче наростити мязову масу, кількість вуглеводів треба збільшувати від 40 грамів і вище.

EgoGym

Залишити відповідь