Блог

Cилові тренування для жінок

Хей, дівчата! Скоро літо, тому ця стаття саме для вас. Літом на пляжі хочеться гарно виглядати, хіба не так? Більшість жінок сидять на дієтах та бігають до сьомого поту, проте між ними та тілом їхньої мрії ще сотні кілометрів роботи над собою. Що ж робити? Сьогодні поговоримо про переваги саме силових тренувань для жінок.

Одразу попереджаю, що ти не станеш перекачаним мужиком. А от апетитні форми та підтягнуті сідниці тобі гарантовано.

Якщо дівчина займається лише кардіо та обмежує харчування, то вона звісно ж схудне. Проте ноги схуднуть лише після того, коли від грудей вже нічого не залишилось. Ти ж так не хочеш, правда?

Рекомпозиція тіла відбувається за рахунок пришвидшення метаболізму завдяки активації м’язової тканини. Це можливо завдяки силовим тренуванням. За рахунок того, що м’язова тканина менша за жирову, то твої об’єми змінюватимуться в кращу сторону, а тіло поступово прийде у тонус.

Будувати та активізувати м’язи тіло починає тоді, коли ти їм добре поясниш, що вони тобі дуже потрібні:) Наприклад, регулярно займаючись з великою вагою. Це найпростіше пояснення для організму. Адже, чим більше м’язів, тим швидший метаболізм, що в свою чергу забезпечує швидку рекомпозицію тіла (залежно від того, які в тебе цілі).

Звичайно, вперше прийшовши в зал, ти не будеш присідати з 50-тикілограмовою штангою, проте одразу налаштуйся на ВАЖКУ та РЕГУЛЯРНУ роботу в залі, якщо ти дійсно хочеш побачити результат і не потратити час надарма.

Потрібно боротися за збільшення м’язової маси. Енергоспоживання м’язів прямо пропорційне їх об’єму. Чим більші м’язи, тим більше енергії потрібно організму, тим менше калорій він відкладає у вигляді підшкірного жиру.

Величезні об’єми дівчатам не загрожують, тому що кількість тестостерону в їх організмі є невеликою і наростити «гору» м’язів буде нереально. Тому припини боятися штанги і не придумуй відмазок. Єдине, що тобі загрожує після силових тренувань – красива фігура, підтягнуті форми та прекрасний вигляд. Прийди та переконайся:)

EgoGym

Залишити відповідь