Блог

Банан і спорт

Банан є одним з найпопулярніших фруктів не лише через низьку вартість, а й через приємний смак та поживні речовини. Доволі складно знайти людину, яка б не любила банани. Проте нещодавно з’явилась інформація, що банани не є настільки корисними для організму, як вважалось раніше. Що ж, спробуємо докопатись до істини.

В чому ж користь бананів для спортсменів?

Побутує думка, що від бананів набирають вагу, проте це не зовсім так, адже у всьому повинне зберігатись почуття міри. Банан дійсно калорійніший, ніж інші продукти, але в порівнянні з іншими продуктами він не настільки небезпечний для вашої фігури. Завдяки клітковині, яка міститься в ньому, вага спортсмена під контролем. Цей заморський продукт сприяє зміцненню кісток, оскільки кальцій починає краще засвоюватись. Звісно, банани покращують роботу ССС, що є одним з найважливіших факторів для спортсмена. З’їсти банан можна не лише після тренування, а й до, що сприятиме підтриманню цукру в крові на потрібному рівні протягом всього тренування.

Тепер в цю велику бочку меду додамо ложку дьогтю. Справа в тому, що 50% вуглеводів банану – це сахароза. Людям, хворим на діабет, цей фрукт протипоказаний. Крім того, банан підвищує густину крові. Тому, якщо ви страждаєте варикозним розширенням вен, вам також не варто включати цей фрукт у свій раціон.

Як бачимо, банан не варто вживати тільки тим людям, які мають проблеми зі здоров’ям, оскільки це може погіршити ситуацію. А в цілому, банан – це прекрасний перекус та джерело корисних вітамінів та мікроелементів.

EgoGym

Залишити відповідь