Блог

4 причини залишити вуглеводи у вашій дієті!

Стаття особливо актуальна для тих, хто любить дуже різко зменшувати кількість вуглеводів у раціоні. Ось ряд причин, чому потрібно залишати достатню кількість вуглеводів у своїй дієті:

  1. Різке зниження вуглеводів негативно впливає на щитовидну залозу. Вона є одним з найголовніших регуляторів «швидкості» метаболізму. При зниженні секреції тиреоїдних гормонів ви дуже швидко втрачаєте здатність спалювати жир.
  2. Наявність вуглеводів допоможе підтримувати високу інтенсивність ваших тренувань. Якщо ви повзаєте по залу, як черепаха, і ваші силові падають, ви не зможете повністю викластись на тренуванні. В результаті ви не отримаєте того виграшу від використання енергії, який отримали б, якби з’їли більше вуглеводів і потренувались інтенсивніше.
  3. Ваш мозок перестане працювати без вуглеводів. При обмеженні вуглеводів розумова активність падає і погіршується пам’ять. З’являється роздратованість, агресивність. Люди по-різному реагують на зменшення вуглеводів. Але, при вживанні менше 50 г вуглеводів за добу, наслідки відчувають всі.
  4. Різке зменшення вуглеводів спричиняє втрату води. Тобто, перша маса, яка скидається на без вуглеводній дієті, це «мокра» маса. Зменшення кількості води в організмі погіршується стан суглобів, в результаті чого є більше шансів травмуватися.

Прийміть до уваги ці фактори, складаючи свій раціон харчування. Пам’ятайте, що все добре в міру. Наберіться терпіння, працюйте над собою і ви досягнете свого.

EgoGym

Залишити відповідь